Tagasiside

Kliendid ja partnerid

AS Glamox tegi 2016 aastal kontoris remonti ja kerkis üles ka vajadus uuendada põrandakatteid. Vana PVC kate oli kulunud ja kohati ka katki. Esialgu plaanisime materjali vahetust, kuid siis nägime Dr. Schutzi reklaami ja otsustasime hoopis põrandakatete pinda puhastada ning katta uue kaitsekihiga.

Kontorites ja söögisaalis sai uuendatud 340 m2 põrandapinda ning oleme tulemusega väga rahul. Põrandal on sootuks teine väljanägemine nagu oleksime paigaldanud uue põrandakatte. Tahaksime ka välja tuua vastupidavust, sest nimetatud põrandapinnad on väga aktiivses kasutuses ja tänaseni väga heas korras ning ei näita kulumise märke.

Virve Jõgeva

GLAMOX HE AS juhatuse esimees ja Keila tehase juht

Kuna Muusa Majutus OÜ on loodud peamiselt Eesti Kunstiakadeemia ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia tudengite aastaringseks majutamiseks, leiavad kõik meie pinnad väga intensiivset kasutust.

Ruumide pikaajalise üürimise tõttu puudub meil võimalus tuhandeid ruutmeetreid põrandapinda regulaarselt hooldada ning seetõttu on kestev PU kaitsekiht parim lahendus, et tagada põrandakatete kestvus ja hea väljanägemine pikkadeks aastateks.

Andri Laaneloog

Muusa Majutus OÜ juhataja

Pärnu Väikeloomakliinikus on põrandapindadel suur koormus, nii koerad, omanikud kui ka personal ning otse loomulikult desinifektsioonivahendid. Siiani oleme kasutanud vahatamise teenust, mis annab ilusa tulemuse ca 2-3 kuuks hinnaga 500 eurot ja seda vähemalt 1-2 korda aastas. Vahatamise miinuseks meie asutuses on see, et alati ei saa põrandapindu ideaalselt puhtaks ja kindlasti ei saa kätte kõiki karvu, mille tulemusena vahatatakse need ikka ja jälle põrandasse.

Sellest rääkimata, et enne igat vahatamist tuleb mööbel kokku korjata. Ja kindlasti on vahatamise suureks miinuseks see, et enamkasutatavad käiguteed kuluvad ära ja lähevad suhteliselt ruttu inetuks. Kui kuulsime spetsiaalse PU kaitsekihi kasutamise võimalusest, siis olin koheselt nõus proovima ja tulemuse on igati väärt. Põrandapind on puhas, sile ja läikiv ning mis peamine, seda on hea igapäevaselt puhastada. Hetkel on töötlusest möödas pea 2 aastat ja praeguseks pole sisse kulunud mingeid käiguradasid ja põrand on jätkuvalt nagu uus. Kes vähegi majanduslikult mõtleb ja kellele on oluline asutuse puhas ja ilus väljanägemine, sellele julgeks soovitada vahatamise asemel kindlasti PU-ga katmist. Vahatamine on eilne päev!

Dr. Marti Lasn

Kenno Väikeloomakliinik juhatuse liige

Rannastaadion on aktiivselt kasutatav majutusega spordikompleks, mis asub Pärnu rannapiirkonnas. Tulenevalt asukohast ja hoone iseloomust, puutuvad meie põrandapinnad igapäevaselt kokku väljast sisse toodava liivaga, seda nii üldpinnad, kui ka tubade põrandad. Enne põrandakatete polümeerimist oli põrandakate oma kuluvusega suhteliselt viimasel piiril, kuid peale töötlust näevad need taas välja kui uued. Võrreldes tavalise vahatamisega on põrandakattele kantud kaitsekiht teinud selle välisele kulumisele palju vastupidavamaks – peale aastast ruumide kasutamist puuduvad põrandakattel liivast tekkivad kriimud ja täheldada pole ka muutusi põhilistel kõnniradadedel.

Oleme tehtud tööga rahul ning soovitame ka teistele analoogsetele asutustele antud põrandate hooldus-ja kaitsetöötlust, eriti üldkasutatavatesse ruumidesse!

Tair Anton

Pärnu Rannastaadioni juhataja

Rakvere Spordikeskuse fuajee põrandatel on väga suur koormus ja oleme seda oma jõududega paar-kolm korda aastas vahatanud. Vahatamise murekohaks meile, kes oleme 7 päeva nädalas 9-22.00 lahti, on leida piisav ajaaken vahatamiseks, s.t et oleme teinud seda alati unetundide arvelt. Kuna ruumidel on nii intensiivne kasutus, siis pole ka see olnud piisav.

Enne järjekordset vahatamise ralli algust surfasime mööda interneedust ja leidsime Dr.Schutz’i mehed. Olime selle PU-ga katmise osas no ikka väga-väga skeptilised. Lasime neil esimese hooga teha ainult ~100m² ja seejärel juba kogu fuajee. See kõik juhtus kolm aastat tagasi.

Tänaseks on uus reaalsus see, et me ei jaura selle põrandaga enam, vaid lihtsalt peseme kord päevas. Põrand näeb välja ja on hea. Hoiab puhtust, hea hooldada, ei pea vahatama, kaitsekiht püsib. Eelarve järjekorras on järgmised 300m². Miks? Üks pilt pidi rääkima rohkem, kui sada sõna:

Ei ei, te ei näe valesti! Pestud on ühe ja sama masinaga, üheaegselt. Lihtsalt vasakpoolne on kolm aastat tagasi töödeldud pind ja parempoolne ootab oma järjekorda.

Minu soovitus oleks: tehke see väljaminek PU’ga katmiseks ja te ei kahetse. Vahest on uus reaalsus oluliselt parem, kui Te oodata oskaksite!

Andres Uska

Rakvere Spordikeskuse haldusjuht

Puhastuse ja töötluse tulemus oli muidugi üllatav, seda positiivses mõttes. Kuigi ajaga tekib loomulikult veidi ka määrdumisnähte, on siiski olukord väga hea ja nüüd me vähemalt teame, kuidas põrandaga käituda. Tänaseks on katmisest möödunud pea 3 aastat ning meie Pärnu kliiniku juhataja on hetkeolukorraga endiselt rahul.

Urmas Liiv

Unimed Kliinikud OÜ hooldusinsener

Comments are closed.