PU-põrandakaitse

Teenusest

Dr. Schutz – PU süsteem taastab ja kaitseb

Põrandate polümeerimine on kaasaegne meetod pindadele püsiva kaitse andmiseks ning hoolduse lihtsustamiseks. Erinevalt vahatamisest annab polümeerimine pinnale elastse, plasti sarnase kaitsekihi mis hakkab toimima ohvrina, säästes efektiivselt selle all olevat põrandakatet kulumise eest. Sageli on töötlusega võimalik parandada juba kulumisest tekkinud kahjustused, ning anda põrandale tagasi selle algne välimus. Enim levinud põrandakatted nagu lvt, pvc, linoleum ja kumm ning spetsiaalsete lahendustega betooni, epoksiidi ja keraamika polümeerimine on valik kohtades, kus ajal on väärtus.
Olenemata oma tugevustest on uue põlvkonna PU veebasiline, ning seetõttu kontrollitult ohutu nii keskkonnale, kui inimesele. Sobides kasutamiseks nii haiglates kui kontorites, on PU lahendusi võimalik kohandada väga erinevatele nõudmistele. Maailmas üha enam populaarsust koguv PU tehnoloogia on turvaline, kaasaegne ja majanduslikult tark lahendus kõigile, kes soovivad jätta mured põrandaga minevikku!

Peamised eelised

Pindade polümeerimine

  • Püsivalt ilus tulemus
  • Kaitseb põrandakatet
  • Mustus ei nakku PU külge
  • Kestab kuni 10 aastat
  • Ühekordne invsteering

Traditsiooniline vahatamine

  • Ajutine läige
  • Illusioon kaitsest
  • Vaha seob endaga mustust
  • Kestab kuni 6 kuud
  • Püsiv kulu (ca 2,5 EUR / m² aastas)

Bonn IBIS Renovation

Anders Ljungsteds high school

Testitud ja tunnustatud!

Ei kulu isegi peale 25 000 pööret

EPH Dresdeni Tehnikaülikooli arenduse ja testimise labor kinnitab PU Sealeri vastavust sertifikaadi DIN EN 14085 (kulutamise test) nõuetele. Peale 25 000 kulutamise tsüklit (pööret) saavutati hinnang „nähtavate muutusteta“.

Parim hinnang tervise ja keskkonna kaitses

PU Sealer ja PU Antislip on testitud GEV assotsatsiooni poolt. Vastavalt Euroopa emissiooni testi normidele saavutati tulemus “väga madal emissioon”, mis kinnitab ohutust elusolendite tervisele ja keskkonnale.

Kõrgeim vastupidavus

FIGR Teadusuuringute ja katsete Instituut ja FRK Puhastustehnoloogia Instituut viisid läbi võrdluskatsed. PU Sealer saavutas 6 korda pikema vastupidavuse kui ükski teine tavapärane põrandate tihendamiseks ja kaitseks loodud toode.

Suurepärane keemiakindlus

Dresdeni Tehnikaülikooli arenduse ja testimise labor viis läbi testid hindamaks vastupanu agressiivsetele ainetele. PU sealer ja PU Anticolor läbisid keemia taluvuse katsed vastavalt DIN 68861 sertifikaadile ning täitsid kõik nõuded B1 tasemel. 100% vastupidavus kõikidele plastifikaatoritele.

Ei soodusta põlemist

Tuleohutusel on aina kasvav roll hoonete kasutamises ning seetõttu on PU Sealer läbinud Dresdeni Materjalide Testimise Instituudis katsed vastavalt standardile EN 13501-1. PU Sealer ja PU Anticolor ei soodusta põlemist ning ei muuda seeläbi põrandakatete tulepüsivusklassi.

Sobib staatilist laengut juhtivatele põrandatele

Vastavalt EPH testis saavutatud tulemustele täidab PU Sealer sertifikaadi DIN EN 61340-5-1 nõuded (ESD) staatilise laengu tekkimise vältimiseks. PU Sealer on vastavuses TRBS 2153 nõuetega ning sobib seetõttu kasutamiseks ka plahvatusohuga hoonetes.

Ohutu

PU Sealer on kuulutatud turvaliseks Saksamaal asuva akrediteeritud materjalide testimise labori ISEGA poolt. PU Sealer sobib kasutamiseks nii toidutööstustes kui ka toidu käitlemisega seotud hoonetes.

Libisemiskindlus ka märgades tingimustes

PU Antislip on testitud ZUS Instituudis Pilzenis, kus tootele omistati sertifikaat DIN 51097, mis kinnitab libisemiskindlust paljajalu märgades tingimustes.

Esimene, kes on saavutanud kasutusloa

Saksamaa Ehitustehniline Instituut, kes kontrollib liiduriikides ehitusnormide täitmist, on tunnustanud PU Sealerit kui esimest püsivate põrandate viimistlustehnoloogiat ning on andnud välja vastava kasutusloa.

Sobiv spordipõrandatele

Turvalisus spordipõrandatel on äärmiselt oluline ning seetõttu on PU Sealer läbinud sobivustestid Stuttgardi Ülikooli Materjalide Testimise Instituudis (MPA institute). PU Sealerˈiga töödeldud pvc- ja linoleumpõrandad läbisid katsed vastavalt DIN 18032 nõuetele suurepäraste tulemustega ja saavutasid suure tunnustuse.

Tunnustatud libisemiskindlus

BGIA – Saksamaa Tööohutuse Instituut kinnitab vastavalt Euroopa kehtivatele õigusaktidele, et PU Sealer ja PU Sealer Antislip sobivad nii toitlustus kui ka meditsiinivaldkonda, täites probleemideta R9 ja R10 nõuded libisemiskindlusele. PU Sealer ja Antislip on läbinud Ühendkuningriigis SATRA Sõltumatu Uurimise ja Testimise Organisatsioonis “British Bendulum” (libisemiskindlus) testi vastavalt BS Standardile 7976-2.

tooted-logod

Dr. Schutz on maailma juhtiv põrandate innovatiivsete hooldusvahendite tootja.

Dr. Schutz põrandate PU katte tehnoloogia.
Dr. Schutz’i vastupidavad ja kõrge kvaliteediga tooted on sobivad paljudele kattematerjalidele nagu linoleum, kumm, epoksiid, kvartsvinüül, vinüül, plastik ja mineraalsed materjalid. Meie tooted aitavad tagada põrandate pika eluea, andes neile õige kaitse ning suurendades nende kasutusturvalisust.

Comments are closed.